7. A Vár kútja

A kút körül a földön bogyókat találsz szétszórva, és a kútban is. Valamint néhányat még a Vízi-kapu felé vezető úton. Ez utóbbiakat már nem kell követned, minden világos… A kém innen valószínűleg már a Vízi-kapu felé indult, és azon át elhagyta a várat. Közben ügyetlenül elejthette a mérőrudat sietségében.

Gratulálunk, minden helyszínt megtaláltál, követted a kém útját a váron belül! Remélhetőleg összeállt benned, hogy milyen infókat tudott meg, és ki bízta meg ezzel. Az is, hogy most mi az a 3+1 döntés, amit meg kell hoznod! Mégiscsak te vagy a várkapitány…  Térj vissza a kiindulópontra a Vártemplom falai mentén, a kis főtérre.

Érdemes felkeresned Szolnok belvárosában a másik, hasonló QR tanösvényt, amely 980 éves városunk gazdag történetéből és jelenéből kínál neked érdekességeket! Látogass el a Damjanich Múzeumba, a Reptárba, vagy a Tourinform irodába is, ahol további ötleteket kaphatsz városunk felfedezéséhez! Köszönjük, hogy érdeklődéssel fordultál látnivalóink és városunk felé!

A képhez tartozó alt jellemző üres; image.png a fájlnév